High Availability dla central UCM6510

22 czerwca 2017 Grandstream ogłasza otwarcie nowego programu beta testów dla urządzenia HA100. Zgłoszenia są przyjmowane przez 14 dni od dnia publikacji.

 

HA100 to kontroler HA (High Availability – Wysokiej Niezawodności) dla central z serii UCM6510 pozwalający na zachowanie działania centrali w przypadku jej uszkodzenia. System na bieżąco monitoruje stan głównej centrali i jeżeli zostanie wykryte nieprawidłowe działanie to cała praca zostanie przełączona na zapasową centrale, w zależności od wielkości systemu potrwa to od 10 do 50 sekund bez żadnej ingerencji ludzkiej. Grandstream planuje rozesłanie 50 urządzeń do testerów w połowie czerwca chętni na testy mogą się zgłaszać poprzez stronę dedykowaną BETACLUB wymogiem minimalnym jest posiadanie przynajmniej 2 central UCM6510.

Pełna informacja po angielsku znajdziemy pod tym linkiem.

IPVideoTalk Web Meetings

Poznaj nowe rozwiązanie chmurowe IPvideotalk dla Video konferencji, webinariów za darmo !

 

Zalety:

  • Jakość HD dla głosu i wideo
  • dowolna liczba połączeń 1-1
  • współdzielenie ekranu
  • kanał czatu
  • 3 uczestników
  • 3 strumienie wideo
  • Dostęp z dowolnego urządzenia (Windows, Mac, AndroidTM lub IOS)
  • Webinaria (3 kanały video, 50 uczestników)

Wkrótce też dostepne

  • Analityka spotkania
  • Integracja z Youtube oraz Facebook

 

Darmowa możliwość sprawdzenia tylko do 1.października, nie zwlekaj, sprawdź samemu.

Strona usługi IPVideoTalk

Strona rejestracji IPVideoTalk Web Meetings 

Zestawienie aplikacji typu softphone – FCN

Grandstream Wave

Operator FCN przygotował zestawienie aplikacji VoIP do dzwonienia.

Nasz softphone Grandstream Wave, dostępny na urządzeniach z systemem Android i iOS, zebrał bardzo dobre oceny.

Dziękujemy!

Grandstream Wave: oferuje za darmo wszystko, czego firma mogłaby potrzebować, a w ZoIPerze jest płatne… ale tylko na urządzeniach mobilnych. Czy recepcjonista albo sekretarka poradzi sobie np. z tabletem w stacji dokującej zamiast telefonu na komputerze z Windowsem? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie samodzielnie. Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, to ten program to absolutny hit (i to za darmo).

FCN


Grandstream Wave to darmowy softphone umożliwiający użytkownikom nawiązywanie i odbieranie połączeń głosowych za pośrednictwem służbowych lub domowych kont SIP na dowolnym urządzeniu z systemem Android i iOS. Ta aplikacja umożliwia integrację z maksymalnie 6 kontami SIP, prowadzenie sześciokierunkowych konferencji głosowych i monitorowanie centrali PBX, a także wykorzystanie funkcji szybkiego wybierania z maksymalnie 24 wirtualnymi klawiszami obszaru kontrolek zajętości BLF.
Softphone Grandstream Wave obsługuje również zaawansowane funkcje telefoniczne VoIP, takie jak przekazywanie połączeń, dzielone połączenia telefoniczne (Shared call appearance — SCA), nagrywanie połączeń, integracja książki telefonicznej LDAP i wiele innych. Dzięki aplikacji Grandstream Wave użytkownicy telefonów biurowych i domowych zawsze mają dostęp do swoich linii SIP i mogą w łatwy sposób utrzymywać kontakty biznesowe i prywatne bez korzystania z drogich planów transmisji danych komórkowych.


Zainstaluj Grandstream Wave i przekonaj się sam!

Pobierz Grandstream Wave z Google Play
Pobierz Grandstream Wave w App Store

Pozdrawiamy,
Grandstream Polska