Zestawienie aplikacji typu softphone – FCN

Grandstream Wave

Operator FCN przygotował zestawienie aplikacji VoIP do dzwonienia.

Nasz softphone Grandstream Wave, dostępny na urządzeniach z systemem Android i iOS, zebrał bardzo dobre oceny.

Dziękujemy!

Grandstream Wave: oferuje za darmo wszystko, czego firma mogłaby potrzebować, a w ZoIPerze jest płatne… ale tylko na urządzeniach mobilnych. Czy recepcjonista albo sekretarka poradzi sobie np. z tabletem w stacji dokującej zamiast telefonu na komputerze z Windowsem? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie samodzielnie. Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, to ten program to absolutny hit (i to za darmo).

FCN

Grandstream Wave to darmowy softphone umożliwiający użytkownikom nawiązywanie i odbieranie połączeń głosowych za pośrednictwem służbowych lub domowych kont SIP na dowolnym urządzeniu z systemem Android i iOS. Ta aplikacja umożliwia integrację z maksymalnie 6 kontami SIP, prowadzenie sześciokierunkowych konferencji głosowych i monitorowanie centrali PBX, a także wykorzystanie funkcji szybkiego wybierania z maksymalnie 24 wirtualnymi klawiszami obszaru kontrolek zajętości BLF.
Softphone Grandstream Wave obsługuje również zaawansowane funkcje telefoniczne VoIP, takie jak przekazywanie połączeń, dzielone połączenia telefoniczne (Shared call appearance — SCA), nagrywanie połączeń, integracja książki telefonicznej LDAP i wiele innych. Dzięki aplikacji Grandstream Wave użytkownicy telefonów biurowych i domowych zawsze mają dostęp do swoich linii SIP i mogą w łatwy sposób utrzymywać kontakty biznesowe i prywatne bez korzystania z drogich planów transmisji danych komórkowych.


Zainstaluj Grandstream Wave i przekonaj się sam!

Pobierz Grandstream Wave z Google Play
Pobierz Grandstream Wave w App Store

Pozdrawiamy,
Grandstream Polska